Dünyamızdan
haberdar olun!

BSG Auto Parts’ın global ve yerel medyada
çıkan haberleri, etkinlikleri ve yeni ürünleri ve
daha fazlası hakkında bilginiz olsun.

Haberler

UMAKİT, BSG Sponsorluğunda Avrupa Birinciliğini Göğüsledi!

UMAKİT, hidrojen enerjili otomobiller geliştiriyor. Son yıllarda uluslararası düzeydeki yarışlarda da yer alarak Türkiye’yi temsil etmeye başladı.

En uzun mesafede en az enerjiyle yol kat etme temeline dayalı Shell Eco-Marathon Avrupa, Temmuz ayında Londra’da düzenlendi. Türkiye takımı kendi alanında 11 rakibi ile yarışarak Avrupa birinciliğini göğüsleyen ilk Türk takımı olarak tarihe geçti. Yerli hidrojen enerjili aracıyla 1 metreküp hidrojen gazıyla 182.6 kilometre gitme başarısı göstererek en verimli araç olmayı başardı.

Yaklaşık bir yıldır 13 kişilik ekiple yoğun bir tempoda çalışan UMAKİT öğrencileri Barbaros isimli araçları için harcadıkları emeğin karşılığını almış oldu.

UMAKİT, İstanbul’da; Shell Eco-Marathon Türkiye ve Kocaeli’nde düzenlenecek olan TUBİTAK Efficiency Challenge yarışlarında da enerji tasarruflu araçlarıyla katılım gösterecek.

Paylaş

Özel Koruncuk Gündüz Bakımevi ve Şeyh Zayed Çocuk Evleri Sitesi Ziyareti

Çocuk mutluluğunu göz önünde tutarak, ülkeye yararlı çocuklar yetiştirmek amacıyla kurulan çocuk yuvalarının vakıfların her zaman ayni ve nakdi yardımlara gereksinimi bulunuyor.

Sosyal sorumluğunun bilincinde olan BSG Auto Parts, yuvalardan ihtiyaç listelerini alarak merkez ve şubelerinden ihtiyaçları karşıladı. Özel Koruncuk Gündüz Bakımevi ve Şeyh Zayed Çocuk Evleri Sitesi’ni ziyaret ederek hediyeleri iletti.

Paylaş

İstanbul Corporate Games’te BSG Auto Parts!

BSG Auto Parts futbol takımı, şirketler arası spor müsabakaları düzenleyen İstanbul Corporate Games’teki futbol turnuvasına katılarak iddaalı takımlarla karşılaştı.

Paylaş