Dünyamızdan
haberdar olun!

BSG Auto Parts’ın global ve yerel medyada
çıkan haberleri, etkinlikleri ve yeni ürünleri ve
daha fazlası hakkında bilginiz olsun.

Fuarlar

Frankurt Automechanika’nın olmazsa olmazı BSG!
  15.09.2018

İki yılda bir düzenlenen; otomotiv sektörü için ekipman, yedek parça, aksesuar, yönetim ve servis hizmetleri alanında dünyanın en büyük uluslararası ticaret fuarı 'Automechanika’, bu yıl da sektörün önde gelenlerini 11-15 Eylül tarihlerinde Frankfurt'ta bir araya getirdi.

Dünyanın 63’ten fazla ülkesine kaliteli ve güvenilir oto yedek parçaları ulaştıran BSG Auto Parts’ta sektörünün nabzının tutulduğu fuara katılım sağladı. Bu yıl 25'ncisi düzenlenen fuar; 70'i aşkın ülkeden 5 binden fazla katılımcı firmanın etkileşimine olanak yarattı. Bu nokta da BSG Auto Parts da dünyanın farklı ülkelerinden gelen misafirlerini ağırlayarak, verimli görüşmeler gerçekleştirdi.

Paylaş

BSG Auto Parts, Automechanika Moskova Fuarı'nda!
  30.08.2018

BSG Auto Parts, 27-30 Ağustos tarihlerinde Rusya ve BDT ülkelerini kapsayan en geniş kapsamlı otomotiv ve otomotiv yan sanayi fuarı olan ve yılda bir kez düzenlenen MIMS – Automechanika Moskova Fuarı’na katılım göstererek birçok ziyaretçiyi ağırladı. Büyük ilgi gören standımızda, 500’ün üzerinde farklı ülkelerden gelen misafirler ağırlanmış olup hem mevcut müşteriler hem de aday müşteriler ile verimli toplantılar gerçekleştirilmiştir.

Paylaş

Automechanika İstanbul 2018'de BSG'ye Yoğun İlgi!
  08.04.2018

BSG Auto Parts, Automechanika İstanbul 2018'i oldukça yüksek katılımla bitirdi.  Gerek stant tasarımı, gerekse yapılan aktivitelerle katılımcıların odak noktalarından biri oldu. BSG Auto Parts markasına, Türkiye'den ve Dünyanın birçok ülkesinden katılımcılar büyük beğeni ve ilgi gösterdi.

13.000’den fazla ürün referansıyla, dünyanın 5 ülkesinden kaliteli ve güvenilir ürünlerini müşterileriyle buluşturan marka mevcut ve potansiyel iş ortaklarıyla; verimli ve etkili görüşmeler sağladı.

Paylaş